Industrijski usisavač, 2000 W | PM-OD-1600T-PRO
Dostupnost je:
Na skladištu - dostava za 2-3 dana .
Šifra proizvoda: PM1471
  • Napajanje: 230 V / 50 Hz
  • Snaga motora: 1600 W
  • Maksimalna snaga priključene opreme: 2000 W
  • Usisna snaga: ≥ 20 kPa
  • Volumen spremnika: 30 l
198,90  295,70  (159,12  bez PDV-a)
KOLIČINSKI POPUSTI BROJ KOMADA CIJENA
2% 2 - 9 194,92
3% 10 + 192,93
Industrijski usisavač, 2000 W | PM-OD-1600T-PRO dizajniran je za učinkovito usisavanje prašine, prljavštine i tekućina u radionici, garaži ili drugom radnom prostoru. Usisavač je dizajniran za suhu upotrebu i idealan je za garaže, radionice i tehničke prostorije. Lako možete skupljati prašinu, piljevinu i strugotine nakon obrade drva ili metala. Uređaj također podržava čišćenje nakon renoviranja bez građevinske prašine.
Zahvaljujući kompatibilnosti s električnim alatima, dobivate čišće radno mjesto. Praktično je rješenje za redovito čišćenje i poluprofesionalni rad. Zahvaljujući ugrađenoj utičnici od 230 V, možete spojiti električne alate bez dodatnih adaptera i kabela. Nakon postavljanja automatskog načina rada, usisavač se pokreće zajedno s alatom i isključuje se ubrzo nakon što se zaustavi.
Značajke proizvoda:
  • Automatska utičnica
  • Veliki kapacitet i veća sloboda kretanja
  • Udobnost koju ćete cijeniti svaki dan
  • Vaša radionica će početi izgledati profesionalno
  • Pravi parametri koji čine razliku
  • Sustav filtriranja za suhi rad
  • Tehnologija za rad s alatima
  • Okretni kotači za bolju mobilnost
  • Pohrana pribora na ormariću
Specifikacije proizvoda:
  • Napajanje: 230 V / 50 Hz
  • Snaga motora: 1600 W
  • Usisna snaga: ≥ 20 kPa
  • Volumen spremnika: 30 l
  • Duljina kabela za napajanje: 7,5 m
  • Duljina fleksibilnog crijeva: 205 cm
  • Maksimalna duljina metalne cijevi (produživo): 78 cm
  • Razina buke: 80 dB(A)
  • Klasa izolacije: I
  • Razina zaštite: IPX4
  • Težina uređaja: 4,5 kg
  • Sustav filtriranja: HEPA filter
  • Vrsta rada: Suhi
  • Utičnica: 230 V s automatskom funkcijom